Vannak ilyen napok.
Amikor úgy érzed, hogy 3 kávé sem lenne elég….
Amikor azt érzem reggel, hogy nagyon lassan tudom csak berúgni a motort, felvenni a lendületet, ami annyira jellemző rám és nehezemre esik hatékonynak lenni.
Tudom, hogy neked is van ilyen napod. Mindannyiunknak.
Nekem rengeteget segít ebben is a napi meditáció. Elmondani nem tudom mekkora mentőöv az életemben!
Honnan tudom?
Ma rengeteg elintézni valóm lett volna, de délelőtt valahogy sehogy sem akart megjönni az a bizonyos flow, amire mindig ráülök munka és ügyintézés közben.
Ismerem már magam annyira, hogy tudjam, ilyenkor kár eröltetnem. Leültem meditálni egy hosszabbat, úgy, ahogy jólesett.
Megadtam magamnak az időt.
Tudod mi történt? Láss csodát, a meditáció segítségével:- kisimultam, eltűnt a stressz, a feszültség- fókuszált lettem, átláttam a lényeget és alig 3 óra alatt megcsináltam egy egész napnyi feladatot- flowba és harmóniába kerültem- megpihent az agyam, az idegrendszerem, a testem miközben meitáltam és felfrissülve tudtam folytatni a napom- teljesen új emberként álltam fel a meditációmból.
Nekem ilyen napi tapasztalataim vannak – ez csak egy kis szelete annak, amire használom a meditációt.
Te mire használod az életedben a meditációt?
Mi a legjobb történeted?
Mennyit meditálsz egy nap?
Imádom, hogy annyira szeretettétek a korábbi nyílt napokat, ahol meditáltunk is picit.
Sok kérdést kaptam, és továbbra is kapom a kérdéseket ezért biztos vagyok benne, hogy lesz még ilyen díjmentes előadás.
Továbbá, a régi felvételeket is meg tudod nézni- szintén díjmentesen.
Ha érdekel, itt tudsz rá regisztálni.
*Az előadás díjmentes, de regisztrációhoz kötött, és tudsz majd kérdezni is, sőt ha szeretnétek, újra meditálhatunk egyet közösen.
A 2021 eneregiáit tartalmazó hanganyagom pedig itt tudod beszerezni, ha úgy érzed szeretnéd felvértezni magad a tudással, ami segít hogy könnyebb éved legyen:
Mert lehet könnyebben, lehet egyszerűbben.
Csak meg kell engednünk magunknak.Megengeded magadnak hogy könnyebb legyen?
Szeretettel,
Kolozsi Mariann
/A fotó saját, Cipruson egy meditatív pillanatban. /